Skandál: Uniklé domácí porno Charlize Theron!

Přejít na diskuzi
Herečka Charlize Theron je další z řady těch, kterým hackeři napadli mobilní telefon a vytáhli z něj opravdu zajímavý materiál. Žádné fotky v prádle, ale rovnou video s domácími orgiemi, které jsou dost ujeté.

Charlize Theron na rozdíl od mnoha svých kolegyň nevyhledává skandály a necpe se s filozofickými moudry o životě na titulní strany magazínů.

V poslední době se o ní psalo v souvislosti s adopcí syna, jinak si své soukromí pečlivě střeží. Nebo alespoň doteď to tak bylo.

Charlize se ale stala obětí hackerů, kteří z jejího telefonu vytáhli pořádně peprné materiály.

Ukazuje se, že oč je herečka nenápadnější na veřejnosti, o to víc to rozjíždí v soukromí.

Na videu se chystá oddávat opravdu bizarním orgiím ve společnosti několika mužů v kostýmech jak z německého fetish porna a silným hlasem dominy je komanduje, co mají dělat.

 

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

Muži se jí očividně bojí a kňučí jak psi. Ačkoliv celé video vypadá celkem realisticky a opravdu úchylně, ve skutečnosti se jedná o aprílový žert, který dala Charlize dohromady s webem Funny od Die.

Chtěla se tak zřejmě trochu vysmát kolegyním, kterým z mobilů neustále „unikají" nějaké lechtivé materiály. Povedlo se jí to výborně. 

Foto: funnyordie.com
Jaký je váš názor?