Skandál: Uniklé domácí porno Charlize Theron!

Vydáno: 3. 4. 2012   Aktualizováno: 3. 4. 2012
Herečka Charlize Theron je další z řady těch, kterým hackeři napadli mobilní telefon a vytáhli z něj opravdu zajímavý materiál. Žádné fotky v prádle, ale rovnou video s domácími orgiemi, které jsou dost ujeté.
Charlize Theron

Charlize Theron na rozdíl od mnoha svých kolegyň nevyhledává skandály a necpe se s filozofickými moudry o životě na titulní strany magazínů.

V poslední době se o ní psalo v souvislosti s adopcí syna, jinak si své soukromí pečlivě střeží. Nebo alespoň doteď to tak bylo.

Charlize se ale stala obětí hackerů, kteří z jejího telefonu vytáhli pořádně peprné materiály.

Ukazuje se, že oč je herečka nenápadnější na veřejnosti, o to víc to rozjíždí v soukromí.

Na videu se chystá oddávat opravdu bizarním orgiím ve společnosti několika mužů v kostýmech jak z německého fetish porna a silným hlasem dominy je komanduje, co mají dělat.

 

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

Muži se jí očividně bojí a kňučí jak psi. Ačkoliv celé video vypadá celkem realisticky a opravdu úchylně, ve skutečnosti se jedná o aprílový žert, který dala Charlize dohromady s webem Funny od Die.

Chtěla se tak zřejmě trochu vysmát kolegyním, kterým z mobilů neustále „unikají" nějaké lechtivé materiály. Povedlo se jí to výborně. 

Foto: funnyordie.com Autor: (ml)

Mohlo by Vás zajímat...

I takové bohyně jako Charlize Theron (38) občas musí tlačit nákupní vozík. Charlize, kterou z plátna známe hlavně jako drsnou a nekompromisní superženu, se ukázala být něžnou, milující matkou.
Kdykoli v poslední době jihoafrická rodačka a herečka Charlize Theron (38) vyrazí do společnosti, snaží se maskovat jizvu na krku. Tu má po nedávné operaci krčního obratle, který si před několika lety poranila.
Nezáleží na tom, zda máte na krku bižuterii, nebo šperk v hodnotě státního rozpočtu. Důležité je, aby náhrdelník luxusně vypadal.
A zase ta Gábina Dvořáková (23)! Holčina, které se zalíbilo po boku známých chlapíků, se opět připletla pod nohy našim fotografům. Buď to dělá schválně, anebo je to osud. Smutný osud...
Nejkrásnější šaty letošních Oscarů Charlize Theron, Jessicy Chastain, Amy Adams, Anne Hathaway, Jennifer Lawrence a Amandy Seyfried byly v těch nejsvětlejších odstínech a nepotřebovaly berličku v podobě honosných šperků.
Spousta zahraničních celebrit využívá toho, že si může dovolit starat se o hladové krky, a tak se pouští do adopce dětí. Ne vždy si slavné ženy pořizují dětičky do úplné rodiny. Tohle jsou slavné adoptivní maminky.
Justin Timberlake se proletí celým městem, aby padl k nohám krásce s Pepsi. 
Lidé dokáží ve sportu neuvěřitelné věci.
Jestli čekáte nudné a dlouhé proslovy kněze, budete mile překvapeni, stejně jako svatebčané.
Nejmenší zpěvák s kytarou zpívá slavný hit: Hey Jude!
Kdyby letušky opravdu vypadaly takto, létáme každý den!