Sarah Jessica jako Carrie ze Sexu ve městě? Pche!

Vydáno: 10. 5. 2013   Aktualizováno: 10. 5. 2013
O Sarah Jessice Parker (48) si jen málo lidí na zemi – a ještě méně mimo ni – myslí, že je dobrá herečka. Mnohem častěji než o jejích výkonech dokonce lidé debatují nad tím, že je podobná koni.
O Sarah Jessice Parker ví díky roli Carrie Bradshaw celý svět.

 

Co se ale týče její nejslavnější postavy Carrie Bradshaw ze seriálu Sex ve městě, tak jakýsi talent určitě projevila.

Sarah Jessica Parker

S ní totiž nemá nic společného.

Sarah Jessica Parker

Zatímco Carrie je těžká kariéristka, Sarah je matkou na plný úvazek, a jak je evidentní z těchto fotek, ani s tou módou to u dětí, natož pak u sebe, zrovna nevychytala.

Sarah Jessica Parker

Po boku svých maličkých je ale šťastná jako blecha.

Sarah Jessica Parker

Nebo spíš kůň?

Sarah Jessica Parker

Foto: (FameFlynet) Autor: (red)

Mohlo by Vás zajímat...

Hollywoodský pár číslo jedna potřeboval vyvrátit nesmyslné spekulace o tom, že Angelina (38) randí za Bradovými (50) zády s oscarovým hercem Jaredem Letem (42).
Rodinná vazba, o níž dosud téměř nikdo nevěděl. Bára Poláková (30) je ségra manžela Báry Basikové (51)! Co má s Polákovou společného manžel Basikové tušil asi málokdo...
Každý má ve skříni nějakého strašáka, ale jen málokdo ho vystavuje na veřejnosti jako Ornella Štiková, Monika Absolonová, Jaromír Nosek, Daniela Šinkorová, Kamila Nývltová, Barbora Mottlová a Jana Doleželová!
Sarah Jessica Parker se narodila 25. března v Ohiu a nedávno oslavila 49. narozeniny. Pojďme se ohlédnout za kariérou herečky, z níž jeden seriál vytvořil módní ikonu a hvězdu světového formátu.
Na tenhle výlet se vždy všichni těší. Osobnosti českého módního průmyslu vyrazily s celebritami na módní přehlídku značky F&F do Londýna. A Spy byl samozřejmě u toho.
Tu premiéra, tam otevření butiku. Hvězdy v metropoli mají napilno – a sluší jim to! Chválíme Janu Plodkovou, Martu Jandovou, Gábinu Partyšovou, Petra Vágnera, Denisu Domanskou, Petru Němcovou a Lucii Hadašovou.
Reklama jsou slušné peníze, i Jennifer Aniston o tom ví své.
Lidé dokáží ve sportu neuvěřitelné věci.
Tento budíček by nás nejspíš zabil!
Nejmenší zpěvák s kytarou zpívá slavný hit: Hey Jude!
Blondýna je naše oblíbené téma. Tato chce zjisit, jestli je v tom :-D