Sarah Jessica jako Carrie ze Sexu ve městě? Pche!

Vydáno: 10. 5. 2013   Aktualizováno: 10. 5. 2013
O Sarah Jessice Parker (48) si jen málo lidí na zemi – a ještě méně mimo ni – myslí, že je dobrá herečka. Mnohem častěji než o jejích výkonech dokonce lidé debatují nad tím, že je podobná koni.
O Sarah Jessice Parker ví díky roli Carrie Bradshaw celý svět.

 

Co se ale týče její nejslavnější postavy Carrie Bradshaw ze seriálu Sex ve městě, tak jakýsi talent určitě projevila.

Sarah Jessica Parker

S ní totiž nemá nic společného.

Sarah Jessica Parker

Zatímco Carrie je těžká kariéristka, Sarah je matkou na plný úvazek, a jak je evidentní z těchto fotek, ani s tou módou to u dětí, natož pak u sebe, zrovna nevychytala.

Sarah Jessica Parker

Po boku svých maličkých je ale šťastná jako blecha.

Sarah Jessica Parker

Nebo spíš kůň?

Sarah Jessica Parker

Foto: (FameFlynet) Autor: (red)

Mohlo by Vás zajímat...

Tu premiéra, tam otevření butiku. Hvězdy v metropoli mají napilno – a sluší jim to! Chválíme Janu Plodkovou, Martu Jandovou, Gábinu Partyšovou, Petra Vágnera, Denisu Domanskou, Petru Němcovou a Lucii Hadašovou.
Herečka Ivana Jirešová (36) se rozhodla zasadit o propagaci bikram jógy. Šla kvůli tomu doslova s kůží na trh! Bikram jóga se cvičí v obchodním domě na Pankráci, který je od studia, co by kamenem dohodil.
Sčesat vlasy na stranu, to je, oč tu běží. Patky právě ovládly kadeřnický olymp. Jak účes sluší Julii Roberts, Jane Krakowski, Helen Mirren, Margot Robbie, Cameron Diaz, Shaun Robinson, Allison Williams a Gwen Stefani?
Ještě jednou uvidíme kozačky a dobrovolně se napíchnu na podpatek! Je jaro, dámy! A co dalšího jste nezvládly, Mahuleno Bočanová, Alice Bendová, Pavlíno Němcová a Jitko Asterová?
Naši paparazzi se zase jednou činili. Snad náhoda tomu chtěla, že nachytali hluboko po půlnoci herečku Terezu Brodskou (45) na ulici se svým miláčkem.
V jejím věku by se klidně mohla podstatně víc odvázat. Zatím ale katka podléhá těžké módní nudě. Co si na sebe v poslední době oblékla modelka Kateřina Smejkalová (28)?
Justin Timberlake se proletí celým městem, aby padl k nohám krásce s Pepsi. 
Lidé dokáží ve sportu neuvěřitelné věci.
Jestli čekáte nudné a dlouhé proslovy kněze, budete mile překvapeni, stejně jako svatebčané.
Nejmenší zpěvák s kytarou zpívá slavný hit: Hey Jude!
Kdyby letušky opravdu vypadaly takto, létáme každý den!