Lounová: Gotta přivítala nahá s roztaženýma nohama

Vydáno: 15. 6. 2011   Aktualizováno: 15. 6. 2011
Na Gotta čekalo překvapení v podobě Olgy Lounové, která ho pozvala na svůj koncert, během něhož byla jak chytrá horákyně „rozhoďnožka".

Už je nám jasné, proč je Ivana Gottová na většině akcí tak „načuřená" a s nikým se nebaví. Vedle Karla Gotta nemá život vůbec jednoduchý a žárlivost s ní musí cloumat, už jen když jde Mistr s odpadky (tedy pokud s nimi kdy šel). Důkaz padl na koncertě Olgy Lounové, jejíž tvorbu prý Gott bedlivě sleduje, a první koncert, který ne náhodou připomínal show Lady Gaga, si nenechal ujít.

„Z koncertu byl Karel Gott nadšen," tvrdí jeho spolupracovníci a nepochybujeme, že i samotná Lounová.

Na jevišti vystřídala minimálně deset sexy kostýmů, které nepostrádaly rafinovanost, šmrnc, vyzývavost a sex-appeal. Nejednou se zdálo, že je Lounová nahá a má tělo polepené pouze štrasovými kameny. Mistrovo oko si přišlo na své.

„Bylo to naprosto fascinující a dokonalé. Její výkony jsou obdivuhodné! Smekám před ní!" svěřila se fanynka Jana bezprostředně po koncertu, který nadchl všechny bez ohledu na pohlaví. Podívejte se na fotky ze show à la Las Vegas v naší fotogalerii.

Foto: František Jirásek Autor: (Li)

Mohlo by Vás zajímat...

Máte choulostivé fotky celebrit? Pošlete nám je! Třeba společně objevíme další sexuální mlátičky, které doplní Agátu Prachařovou, Leoše Mareše, Petru Faltýnovou, Sagvana Tofiho, Sandru Pogodovou spoustu dalších...
Zpěvačka Lady Gaga (28) na oblíbenou talk show Davida Lettermana vyrazila opravdu v podivném oblečení. Nejvíce samozřejmě zaujaly její brčálově zabarvené vlasy...
Karel Gott, Josef Klíma nebo Karel Voříšek. Stejně jako loni, i tento rok získali ocenění televizních diváků TýTý. Mezi dalšími byla třeba Dagmar Havlová. A kdo vyfotil památeční selfie? Samozřejmě, že božský Kája!
Tento nesmyslný obleček, který si zpěvačka Lady Gaga (28) přichystala na svůj poslední koncert, musela vymýšlet opravdu dlouho. Jak jinak si vysvětlit tu podivnou síťku, kterou si přehodila přes obličej?
Už v největším českém hitu – státní hymně – se ptáme Kde domov můj, jako bychom nevěděli, kde vlastně žijeme. Jak to teprve může vypadat s texty popových písniček... Jak vznikly největší české hity?
Ani celebritám to vždycky nesluší, zvláště když se přestanou hlídat. Jako Agáta Prachařová, Olga Lounová, Dominika Mesarošová, Radka Pavlovčinová, Martina Pártlová, Kateřina Průšová, Mahulena Bočanová, Noid a Karel Frýd.
Justin Timberlake se proletí celým městem, aby padl k nohám krásce s Pepsi. 
Lidé dokáží ve sportu neuvěřitelné věci.
Jestli čekáte nudné a dlouhé proslovy kněze, budete mile překvapeni, stejně jako svatebčané.
Nejmenší zpěvák s kytarou zpívá slavný hit: Hey Jude!
Kdyby letušky opravdu vypadaly takto, létáme každý den!