Nahá Gábina Partyšová ochotně pózovala ve sprše!

Přejít na diskuzi
Milionářova žena nedá a nedá pokoj. Ve sprše odhalila své sexy tělíčko a dokázala, že nás má pořád čím překvapit.

Je to totiž už setsakramentsky dlouho, co se Gábina nechala nafotit pro pánský magazín. A že patří mezi nejdražší celebrity té doby? My se nedivíme. Po porodu vypadá stále skvěle a věříme, že pokud si tehdy nechala vyplatit šesticiferný honorář, dnes by tam jistě přibyla i sedmá číslice....

„Novinkou letošního festivalu v Karlových Varech je místnost v hotelu Dvořák, kde profesionální vizážisté líčí celebrity i návštěvnice z ulice ve stylu hollywoodských star. Místnosti jsou oddělené pro normální a slavné zájemce," sdělila jedna z produkčních projektu.

A tento pokoj, kde unavených, upocených a nenamalovaných žen dělají hvězdy, se stal po dobu trvání festivalu jedním z hlavních působišť reportérky Top Star magazínu.

„Je to jako v nebi. Starají se o mě od hlavy až k patě a tak nemám s ničím starosti," libovala si Gábina, zatímco jí lakovali drápky, malovali na ksichtík obličej a foukali vlásky.

Hlavními tvářemi projektu je Jana Plodková s Klárou Issovou, ale zavítala sem i hlavní hvězda festivalu Judy Dench.

„Měla jen lehké líčení, jehož hlavní složkou byla malinová rtěnka," svěřila se hlavní vizážistka.

Tak milé dámy, pokud si připadáte jako ošklivá káčátka a máte políčeno na nějakého toho zazobance, šupky hupky sem. Podle slov již proměněných dam totiž dokáže čtyřčlenný tým doslova zázraky. Během dne se zde střídají čtyři vizážisté od rána až do deseti hodin do večera.

Foto: Profimedia

 

Foto: Profimedia
Jaký je váš názor?