Nahá Gábina Partyšová ochotně pózovala ve sprše!

Vydáno: 4. 7. 2011   Aktualizováno: 7. 7. 2011
Milionářova žena nedá a nedá pokoj. Ve sprše odhalila své sexy tělíčko a dokázala, že nás má pořád čím překvapit.
Tohle vidí Pepa Kokta každé ráno. Závidíme nefalšovanou českou závistí!

Je to totiž už setsakramentsky dlouho, co se Gábina nechala nafotit pro pánský magazín. A že patří mezi nejdražší celebrity té doby? My se nedivíme. Po porodu vypadá stále skvěle a věříme, že pokud si tehdy nechala vyplatit šesticiferný honorář, dnes by tam jistě přibyla i sedmá číslice....

„Novinkou letošního festivalu v Karlových Varech je místnost v hotelu Dvořák, kde profesionální vizážisté líčí celebrity i návštěvnice z ulice ve stylu hollywoodských star. Místnosti jsou oddělené pro normální a slavné zájemce," sdělila jedna z produkčních projektu.

A tento pokoj, kde unavených, upocených a nenamalovaných žen dělají hvězdy, se stal po dobu trvání festivalu jedním z hlavních působišť reportérky Top Star magazínu.

„Je to jako v nebi. Starají se o mě od hlavy až k patě a tak nemám s ničím starosti," libovala si Gábina, zatímco jí lakovali drápky, malovali na ksichtík obličej a foukali vlásky.

Hlavními tvářemi projektu je Jana Plodková s Klárou Issovou, ale zavítala sem i hlavní hvězda festivalu Judy Dench.

„Měla jen lehké líčení, jehož hlavní složkou byla malinová rtěnka," svěřila se hlavní vizážistka.

Tak milé dámy, pokud si připadáte jako ošklivá káčátka a máte políčeno na nějakého toho zazobance, šupky hupky sem. Podle slov již proměněných dam totiž dokáže čtyřčlenný tým doslova zázraky. Během dne se zde střídají čtyři vizážisté od rána až do deseti hodin do večera.

Foto: Profimedia

 

Foto: Profimedia Autor: li

Mohlo by Vás zajímat...

Byl to nejčasnější večírek, jaký jsme kdy v životě zažili. Známé osobnosti se sešly v neslýchanou hodinu: sedm ráno! Vyhlásili oficiálně nejlepší CeWe fotoknihu roku. A kdo se vlastně zúčastnil?
Tu premiéra, tam otevření butiku. Hvězdy v metropoli mají napilno – a sluší jim to! Chválíme Janu Plodkovou, Martu Jandovou, Gábinu Partyšovou, Petra Vágnera, Denisu Domanskou, Petru Němcovou a Lucii Hadašovou.
Věčný obdivovatel krásy ve všech jejích podobách architekt Bořek Šípek (64) se spolu s Martou Jandovou (39) a Janou Plodkovou (32) zastavil na zahájení tradiční výstavy orchidejí v pražské Botanické zahradě.
Co mají společného Ornella Štiková (20) s Lucií Vondráčkovou (34)? Divili byste se, ale přece jen něco ano. Jistá „zpěvačka“ totiž obě zneužívá k proslavení se.
Mejdan v netradičních prostorách Žižkovské věže si nenechala ujít řada osobností. Mezi nimi však byla jedna, která byla jiná než ostatní. Obloukem se vyhýbala alkoholu...
Předávání českých filmových cen mělo letos vyšší úroveň, stejně tak modely hvězd. Kdo se nejlépe oblékl? A jakou róbu slavné značky si vzala herečka Tatiana Pauhofová?
Reklama jsou slušné peníze, i Jennifer Aniston o tom ví své.
Lidé dokáží ve sportu neuvěřitelné věci.
Tento budíček by nás nejspíš zabil!
Nejmenší zpěvák s kytarou zpívá slavný hit: Hey Jude!
Blondýna je naše oblíbené téma. Tato chce zjisit, jestli je v tom :-D