Kluci, poplach! Krásná Písařovicová je volná!

Přejít na diskuzi
Chudák Lukáš Hejlík (31) neví, že už nechodí s Písařovicovou (33). Ta na sebe nedávno upozornila silikonovými vycpávkami na její jedničky.

Daniela Písařovicová na sebe nedávno upozornila svéráznou propagací silikonových vycpávek, které jí pomáhají maskovat její jedničky.

S těmi si ještě donedávna mohl hrát herec Lukáš Hejlík, který je oficiálním partnerem Písařovicové.

Naši redakci v poslední době bombardují čtenáři, kteří chtějí o soukromí krásné moderátorky ČT 24 vědět více, a protože máme v jejím nejbližším pracovním okolí vynikající zdroj, měli jsme brzy jasno:

„Lukáš chce hrozně dítě a zakládat rodinu, ale Daniela teď konečně prorazila a přece jen by ještě ráda omrkla muže ve svém okolí, proto dostává Hejlík takové plíživé kopačky. Tady v televizi už všichni berou jako několik týdnů starou věc, že je volná, a všichni se tu vždycky smějeme, když se v  bulváru píše, že je Daniela s Hejlíkem.“

Ten se sice stále prezentuje jako přítel Písařovicové, ale v reálu už mu zřejmě také dochází, že si pro jeho Danielu brzy přijede někdo v lamborghini: 

„Máme spolu vztah nevztah,“ řekl nám exkluzivně po našem naléhání, ať nám na férovku řekne, jestli s ním Daniela ještě chodí.

Takže, kluci, ona je fakt volná, hodně štěstí!

 

 

Foto: Foto: Roman Souček (1), Pavel Dvořák (1)
Jaký je váš názor?