Kluci, poplach! Krásná Písařovicová je volná!

Vydáno: 8. 11. 2011   Aktualizováno: 8. 11. 2011
Chudák Lukáš Hejlík (31) neví, že už nechodí s Písařovicovou (33). Ta na sebe nedávno upozornila silikonovými vycpávkami na její jedničky.
Písařovicová se nedávno ztrapnila, když všechny články o show Miss hasička referovaly o jejích silikonových vycpávkách.

Daniela Písařovicová na sebe nedávno upozornila svéráznou propagací silikonových vycpávek, které jí pomáhají maskovat její jedničky.

S těmi si ještě donedávna mohl hrát herec Lukáš Hejlík, který je oficiálním partnerem Písařovicové.

Naši redakci v poslední době bombardují čtenáři, kteří chtějí o soukromí krásné moderátorky ČT 24 vědět více, a protože máme v jejím nejbližším pracovním okolí vynikající zdroj, měli jsme brzy jasno:

„Lukáš chce hrozně dítě a zakládat rodinu, ale Daniela teď konečně prorazila a přece jen by ještě ráda omrkla muže ve svém okolí, proto dostává Hejlík takové plíživé kopačky. Tady v televizi už všichni berou jako několik týdnů starou věc, že je volná, a všichni se tu vždycky smějeme, když se v  bulváru píše, že je Daniela s Hejlíkem.“

Ten se sice stále prezentuje jako přítel Písařovicové, ale v reálu už mu zřejmě také dochází, že si pro jeho Danielu brzy přijede někdo v lamborghini: 

„Máme spolu vztah nevztah,“ řekl nám exkluzivně po našem naléhání, ať nám na férovku řekne, jestli s ním Daniela ještě chodí.

Takže, kluci, ona je fakt volná, hodně štěstí!

 

 

Foto: Foto: Roman Souček (1), Pavel Dvořák (1) Autor: (zf)

Mohlo by Vás zajímat...

Aneb Když se tančí do rána... Tančírna Petra Čadka oslavila ještě před Vánocemi své první narozeniny. A jak lépe oslavit výročí než tancem a velkolepým vystoupením tanečních mistrů. A samozřejmě VIP osobností.
Zkusily nás zmást různě. Třeba šelmami, domácími mazlíčky, novými trendy nebo dokonce sportem. Ale nepovedlo se jim to a nás neošálily. Podívejte se na šestici, která to tentokrát s oblečním moc nevychytala.
Slavná hollywoodská herečka Anne Hathaway (30), která se proslavila svou rolí asistentky ve filmu Ďábel nosí Pradu, se nikdy netajila tím, že touží po dítěti...
Třicet hereckých osobností, tvůrci a členové štábů tří nejoblíbenějších seriálů v Česku se sešlo, aby společně oslavili velký návrat svých projektů na obrazovky. Program byl rozmanitý.
Červenec v Čechách není jen ve znamení luxusních rób z karlovarského červeného koberce, ale TAKÉ nejedné letní party. To, co si oblékly hvězdy z našeho výběru, s čistým svědomím doporučíme i vám! I teď v srpnu... září...
Je to jen otázka času, kdy se to modelce Haně Mašlíkové (31) a jejímu fotbalistovi Michalu Kadlecovi (28) podaří a světu oznámí, že čekají miminko.
Reklama jsou slušné peníze, i Jennifer Aniston o tom ví své.
Lidé dokáží ve sportu neuvěřitelné věci.
Tento budíček by nás nejspíš zabil!
Nejmenší zpěvák s kytarou zpívá slavný hit: Hey Jude!
Blondýna je naše oblíbené téma. Tato chce zjisit, jestli je v tom :-D