Facebook jako pohřebiště vztahu. Dávejte si bacha!

Přejít na diskuzi
Máte holku? Jste oba na Facebooku? Ha ha ha, tak to ji dlouho mít nebudete, víte to? Protože stačí, aby si přečetla pár vašich, třeba i starších statusů, a hned je oheň na střeše. Protože před ní stejně neutajíte nic!

Článek jsme doplnili náhodnými obrázky hezkých holek, co jsme našli na Facebooku. To jen, aby se vám lépe četlo. A je to lepší, než nějaké trapné ilustrační obrázky.

01. – Váš status vztahů

Líbí se vám nějaká holka, jí se zase líbíte vy. Jdete spolu na rande. Vyspíte se spolu. Trávíte spolu volný čas. Všechno jde docela fajn. Ale chodíte spolu? No, těžko říct, možná jo, možná ne. To se nějak vyvrbí, ne?

V době Facebooku se to nevyvrbí, přátelé. V době Facebooku musíte aktualizovat, jestli jste ve vztahu, jestli to máte komplikované nebo jestli jste na sedmileté chlapečky. Facebook chce o vás vědět všechno a stejně tak vaši kamarádi.

I když vy, jako správný chlap, budete položku vztahů ignorovat, nebojte se. Ta nová holka, se kterou jste se vyspal a párkrát s ní byl na rande, se připomene. „A dáš si mě teda na Facebooku, že jsme ve vztahu?“ Jo, takhle otázka přijde dřív, než si uvědomíte, kolik rozpracovaných holek tam máte, a o jaké šance tímhle blbým kliknutím přijdete. A když to neuděláte? Sbohem, jste zase sami.

Jak se tomu problému vyhnout?

Vymažte si celou položku vztahy z vašeho Facebooku a snažte se té holce naznačit, že o sobě na internetu nechcete prozrazovat všechno, a že si chcete udržovat soukromí. Hodně štěstí. Stejně vám to neprojde.

Pokračujte na další stránku!

 

Foto: JPM
Jaký je váš názor?