Foto: Úchylná pedofilní kampaň s malými holčičkami

Vydáno: 21. 8. 2011   Aktualizováno: 21. 8. 2011
Neotevírejte to, pokud pracujete v oupnspejsu, nebo vám někdo vidí do monitoru.

Pokud si tohle otevřete v práci, pravděpodobně vás potom zavřou.

Francouzská firma vyrábějící spodní prádlo, vyhověla nesčetným přáním všech pedofilů a nafotila novou kampaň s malými holčičkami.

Je to úchylné a pokud u toho slintáte, porodil vás Pedobear a běžte se nechat vykastrovat a zavřít do klecového lůžka.

Dnešní svět má očividně rád bizarnosti a tak dělá modelky z dětí, starých scvrklých bab, z chlapů nebo třeba z kysen sádla.

Od té doby, co Lady Gaga všem vtlouká do hlavy, že jsou boží, i když mají osm nohou, dva penisy a čtyři prsa na zádech, jde to s civilizací z kopce.Autor: (ah)

Mohlo by Vás zajímat...

Cleveland je fascinující město. Hráči týmu amerického fotbalu Browns se sice ani nekvalifikovali do bojů o Super Bowl, ale mají nos na krásné holky. Tak třeba takový Jordan Cameron ulovil sexy modelku spodního prádla.
Nechce se tomu věřit, ale tohle, na co koukáte, je oficiální billboard mlékárny Bystřice pod Hostýnem. Nechceme vědět, co všechno „za materiál“ bychom našli v trávě pod ním.
Dneska jsou katalogy Victoria's Secret plné anorekticky vypadajících holek v maximálně odhalujícím spodním prádle. Jak tomu ale bylo před 33 lety? Trochu jako amatérské fotky holek, co nemají na žádnou plastiku...
Modelka Emily Ratajkowski nemá zrovna moc zábran.... Emily klidně ukáže prsa. Emily klidně ukáže zadek. Emily klidně ukáže i předek. A takové modelky jsou samozřejmě nejlepší.
Dakota Rose je internetovou senzací. Vypadá totiž jako panenka v životní velikosti. Problém je, že to může být jen Photoshop + nějaká nic moc holka. Takže až ověříme na vlastní oči, že to není pravda, včas se to dozvíte.
Víte, jak se pozná umělecká fotografie? Je černobílá, je na ní hezká holka a ta holka musí být obvykle vlhká. Čímž přirozeně nemyslíme nic pornografického...
Justin Timberlake se proletí celým městem, aby padl k nohám krásce s Pepsi. 
Lidé dokáží ve sportu neuvěřitelné věci.
Jestli čekáte nudné a dlouhé proslovy kněze, budete mile překvapeni, stejně jako svatebčané.
Nejmenší zpěvák s kytarou zpívá slavný hit: Hey Jude!
Kdyby letušky opravdu vypadaly takto, létáme každý den!