Hanka Kynychová: Chci vrátit na obrazovky pohyb!

Přejít na diskuzi
Hanka Kynychová (43) na malou chvíli zmizela z TV obrazovek. Věnuje se charitě, své rodině a svému fitness centru. A prý má něco za lubem! Zjišťovali jsme tedy, co to přesně je...

Jako každý rok i letos proběhl pod vaší taktovkou projekt Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou. Jak vlastně tento projekt vznikl?
Projekt vznikl v době, kdy jsem byla hodně veřejně známou a chtěla jsem toho využít a pomoci dětem v dětských domovech. S neznámou tváří se hůř jedná se sponzory, a proto jsem této možnosti využila. Nyní sice na obrazovkách TV nejsem, ale i tak v projektu pokračuju. I když je velmi těžká doba...

To jsem se právě chtěla zeptat. Jak se vám shánějí v dnešní době sponzoři?
Velmi těžko. Mám pár sponzorů, kteří mě podporují, ale nic neprozradím. Mám je, jsem za ně velmi vděčná a budu si je opečovávat pro svůj projekt.
 
Na co se mohly děti z dětských domovů letos těšit?
Mohly se těšit nejen na samotné závody, které tak trochu navazují na letní soustředění, které pro ně také pořádáme. Ale také zažily atmosféru velkého workshopu s profi lektory a tanečníky  – závodily ve své kategorii, mohly si zacvičit ve foyer závodního sálu. Chtěli jsme tak děti vtáhnout ještě více do profi prostředí. To je vlastně cíl celého projektu – dopřát dětem profesionální podmínky pro to, co je a baví a co mají v krvi. A to je tanec.

Foto: Foto: Roman Souček
Jaký je váš názor?