Sextování: Zmáčkněte ENTER, a přijde top orgasmus!

Přejít na diskuzi
Co si počít, když tolik toužíte po jeho dotecích a něžnostech, ale on je na druhém konci světa? Pomůže moderní technika. A vaše fantazie... Vítejte ve vášnivé světě písmenkového sexu, přichází supermoderní sextování.

Prší. Manžel je dvě hodiny čisté­ho letu od mé postele. Stýská se mi. Těším se, až odbije devátá. Beru si na klín počítač a píšu: „Ahoj lásko, ležím na gauči a myslím na tebe.“ Devátá je naše hodina. Odpověď na sebe nenechá čekat: „Zlato, jsem tu, moc tě chci. Popiš mi, co máš na sobě.“

Celá komunikace trvala přes hodinu a na jejím konci byl nejen enter, ale také orgasmus. Hra, o které si dnes budeme povídat, má už dokonce i svůj název: sexting. Slovo složené z jednoznačného „sex“ a neméně jasného „texting“.

A abychom to ještě řekli pěkně česky, prostě sextování. Náhražka sexu, při které (většinou) dva účastníci virtuálního milostného aktu sedí před obrazovkami svých počítačů. Nejméně jednou za život už ji vyzkoušelo více než dvacet procent Čechů a Češek.

Můžete namítat cokoli o odcizení se v sítích nebo o virtuálních sférách, ovšem orgasmy, které při takové komunikaci přicházejí, jsou reálné. Sextování může být řešením v situacích, kdy jsou partneři odloučeni, ale jistě stojí za úvahu i jako zajímavé zpestření sexuálního života. Poradíme vám, jak si tuhle hru vychutnat na maximum.

Co se doma upeče…
Mějte na paměti důležitou, ba skoro zásadní věc: co se doma upeče, to se doma sní. Sextování je, stejně jako sex, jen a jen záležitostí vás a vašeho manžela (partnera). Nikdo další by o něm neměl vědět a neměl by jím být jakkoli obtěžován. Zavřete okno a zatáhněte roletu. Ani ten fešný soused odnaproti nemusí vidět, kam právě zmizela vaše ruka.

Ačkoli se vám představa zakázaného ovoce nemusí právě zajídat, nikdy, nik­dy, ale opravdu nikdy nesextujte v práci nebo na firemní technice. Své o tom ví například pětadvacetiletá účetní Lydie: „S přítelem jsme si po ICQ psali opravdu lechtivé věci. Někdy mi od něj přišel i pořádně peprný mail.

Vůbec jsem netušila, že naše firma právě v onom období zaměstnává e-detektiva, který kontroluje, co na počítačích děláme. Než jsem zjistila, že ze zákona nesmí ‚nahlížet‘ do obsahu naší komunikace, bylo mi opravdu kruš­no.

I tak jsem dostala vytýkací dopis za obrovské množství hodin, které jsem v pracovní době strávila na ICQ. Jako účetní jeho používání přece jen příliš neobhájím. Ten pocit byl ale strašný a od té doby si lechtivou komunikaci raději nechávám na noční hodiny a soukromý počítač.“

„Uklízejte po sobě,“ radí Shawn Marie Edgingtonová ve své knize Zábavný průvodce sextingem. V praxi to neznamená, že byste po sobě musela o půlnoci poklízet prádlo rozházené ve víru vášně po celé ložnici. Tato forma uklízení je snadná, a pokud nemáte ulepenou klávesnici, ruce si při ní rozhodně neumažete.

Stačí občas promazat ICQ, Skype, vysypat virtuální koš. Kdo neumí mazat historii, ať se to rychle naučí! Jistě byste nechtěli, aby se vaše třináctiletá sestra, která si na víkend nutně, ale opravdu nutně vypůjčila váš iPad, červenala nad slovy „vlhká“ nebo „nadržený“.

Foto: shutterstock.com
Jaký je váš názor?