Společný orgasmus? Může být! Poradíme jak na to!

Přejít na diskuzi
Znáte to. Oba se vášnivě zmítají a křičí naráz slastí při mohutném společném orgasmu. Ne, neděje se to jenom v hollywoodském filmu. I ve skutečnosti můžete zažít výbuch slasti společně. Stačí vyzkoušet následující triky.

Co může být lepšího než nádherný orgasmus? Samozřejmě nádherný společný orgasmus! Jenže dá se vůbec něco takového zažít? Není synchronizované vyvrcholení náhodou jenom mýtus podporovaný pornofilmy i romantickými bijáky? Když vidíte herce, jak svorně vydechnou, nejspíš si v duchu říkáte: „To určitě.“ Ono se to ale vážně dá zažít. I když je k tomu potřeba dost plánování a sebekontroly. Výsledek ovšem stojí za to.

Chce to klid
Spousta lidí si myslí, že synchronizovaný orgasmus je věda asi jako kvantová fyzika. Je pravda, že budete potřebovat dost času a trpělivosti – hned při prvním pokusu to totiž nejspíš nevyjde. Vyplatí se být domluvení, o co usilujete, a na cestu za současným vyvrcholením se vydat ve chvíli, kdy jste oba odpočatí, bezstarostní a naladění na erotické experimentování.

Jestli vám chybí trpělivost a ještě nikdy jste slastí nezavzdychali současně, určitě to neznamená, že váš sexuální život za nic nestojí. Tuhle zkušenost nemá spousta párů. A posedlost perfektně sladěnou slastí vám při milování spíš uškodí, než pomůže, protože spolehlivě zruší erotické napětí.

Pokud uvěříte, že jedině společné vyvrcholení je to „správné“, ocitnete se pod tlakem a jednoho z vás nebo oba přestane sex bavit. Radši vysněný zážitek berte jenom jako třešničku na dortu, který chutná už sám o sobě. Zkuste se držet následujících tipů a uvidíte, co se stane…

Záchranná brzda
Většina žen při pohlavním styku vyvrcholí po deseti až dvaceti minutách, zatímco mužům obvykle stačí dvě minuty. Jestli partner obvykle zavzdychá dřív než vy, potřebujete sladit tempo. Vyplatí se, když budete trochu v předstihu. Požádejte proto přítele, aby vás deset minut orálně laskal nebo hladil.

Vy se ho celou tu dobu nedotýkejte. Pokud se při pronikání jeden z vás rozpálí dřív než ten druhý, existuje trik na oddálení orgasmu. Stačí, když se naučíte pracovat s pánevními svaly. Kvůli jejich posilování nemusíte hned vyrážet do posilovny, zatínat je můžete třeba při práci u počítače, nebo když v baru popíjíte drinky.

Málokdo ví, že úplně stejně může trénovat i muž. Poraďte mu, aby několikrát denně desetkrát za sebou zatnul svaly, kterými zadržuje proud moči. Oba pak tenhle efekt budete schopní použít jako záchrannou brzdu. Když bude jeden z vás chtít zpomalit nastupující vzrušení, prostě zatne svaly.

Začněte dobrou večeří
Než se začnete milovat, ujistěte se, že oba plujete na stejné vlně a toužíte po neobyčejném smyslném zážitku. Partner možná jenom chce upustit páru při rychlovce, zatímco vy jste dostala chuť na dlouhé milování. Nebo po vás touží, jenže vy máte pořád ještě plnou hlavu problémů v práci. Za takových okolností jeden z vás vyvrcholí zákonitě dřív.

Aby byla šance na společný orgasmus co nejvyšší, měli byste být oba dokonale uvolnění. Pusťte si smyslnou muziku, připravte si dobrou večeři a otevřete víno. Ale pozor! Dejte si každý jen jednu skleničku, vyšší množství alkoholu by vás totiž už mohlo otupit a cestu k orgasmu zkomplikovat.

Také si dopřejte dost času na laskání a mazlení. Dělejte cokoli, co vás oba vzruší. Začněte třeba orálním sexem nebo si pusťte erotický film. Klidně se nechte od něj spoutat nebo mu naplácejte. Než do vás milý zasune, oba byste měli být zhruba stejně nažhavení.

Pokračujte na další stránku!

 

Foto: shutterstock.com
Jaký je váš názor?