Načerpejte eneregii a zvládejte vše s přehledem!!!

Přejít na diskuzi
Uvědomte si, že z radostí a zážitků, které si ukořistíte v létě, vám vydrží energie pěkně dlouho! Jak nejlépe načerpat energii, abyste snadno zvládali každodenní stres? Poradíme v článku...

 

Jak načerpat energii?

Odpružte si pleť

Slunce vám může obličej za pár let zvrásnit. Paprsky v kůži probouzejí enzym, který rozežírá kolagenová vlákna. Ta ale slouží jako opěrné sloupy pleti, a když se jejich řada zbortí, vznikne rýha, tedy vráska.

Tip: Krmte pleť chlorofylem! Ten brání stárnutí kůže a regeneruje ji. Laserová gelová maska s chlorofylem, Asklepion, obsahuje i chitosan, který pleť zpevňuje, hydratuje a vytváří bariéru škodlivinám.

Výživně mažte

Přestože si v létě denně mažete kůži přípravky chránícími před sluncem, nezapomeňte dopřávat pokožce také výživu, aby se zregenerovala a nadměrně se neloupala.

Tip: Namažte se večer po koupeli mlékem s obsahem bambuckého másla a esenciálního oleje, například Indulgent Nourishment, Dove. 

Buďte krásná!

Plachtěte s romantikou

„Moje nej dovolená byla na plachetnici v Chorvatsku. Kotvili jsme v rybářské zátoce ostrova Šolta jménem Maslinica. Je to malinké kotviště, takže žádná přelidněná marina, ale milá, romantická vesnička. Užívali jsme si procházky, západy slunce, kavárničku pro místní. Hned jsme zatoužili se tam přestěhovat!“

Další důvod, proč pít

Kdo pije spoustu vody, dělá chytřejší rozhodnutí než žíznivec! V Nizozemsku přišli s úžasným objevem, že tělesné mechanismy, které zapojujete při čurání, vám též pomáhají brilantně rozhodovat!

Vyplatí se pít neperlivou, protože jí dokážete příjmout denně víc než vody s bublinkami. Ty roztahují žaludek, vy se cítíte plná a pijete míň, než je v létě třeba.

Tip: Neperlivá Korunní Meruňka s kapkou bílého čaje.

Buďte krásná!

Pokračujte na další stranu...

 

Foto: (Shutterstock)
Jaký je váš názor?