Šokující zpověď nešťastníka s obřím pinďourem!

Přejít na diskuzi
Chlapi závidí, ženy na něj letí? No... Zpověď vysokoškolsky vzdělaného muže, jehož penis při erekci měří přes třicet centimetrů, jasně hovoří o tom, že velký pták nepřináší jen štěstí.

Hned na začátku, aby nedošlo k mýlce, Roman podotýká: „Do pornohvězd typu Roberta Rosenberga, které si na svém pečlivě vyholeném přirození postavily kariéru, mám opravdu hodně daleko.

Fakt, že jsem v rozkroku poněkud víc narostl, jsem zaregistroval v šestnácti letech. Nijak extra mě to nevzrušovalo.

Pokud někdy došlo k poznámkám ze strany kámošů, se kterými jsem se sprchoval po fotbalovém zápase, jednalo se spíš o variaci na známou Suchánkovu hlášku: ,Viki, ty máš ale péro!’ ze Sněženek a machrů.

My kluci to nijak moc neřešíme, někomu prostě narostl víc do délky, někomu do šířky. Ve druháku na gymplu jsme se ovšem přestěhovali na druhý konec republiky a já se ocitl ve městě, kde mě vůbec nikdo neznal. Po prvním tréninku místního fotbalového týmu jsme se sprchovali, když se v umývárně objevil trenér.

Co nám chtěl sdělit, se už nikdy nedozvím, protože zůstal stát s otevřenou pusou a pohledem přišpendleným k mému namydlenému penisu: ,Páni, teda takovýho macka jsem tu ještě neviděl,’ uklouzlo mu mimoděk.

Najednou jsem na sobě cítil zvědavé pohledy všech spoluhráčů ve sprchách. Ustrašeného, nesmělého panice, kterým jsem pořád ještě byl, ve mně v tu chvíli vystřídal sebevědomý borec, culící se na všechny strany.

V duchu jsem přijímal gratulace a bylo mi jasné jedno: existence nadprůměrně dlouhého penisu se jednou provždy stala součástí mého já. Zůstávalo jen otázkou času, kdy se drb roznese po celé škole.“

Muž s náramkem
„Samozřejmě že jsem měl v životě pár možností srovnání, například svého nahého otce při společných prázdninách na Mácháči a pár divně funících, vyholených a nagelovaných chlapů v pornu, které si spolužák na gymplu vypůjčil z knihovny rodičů, ale když to o vašem chlapíkovi prohlásí někdo jiný, má tvrzení hned větší váhu.

Spolužáci si samozřejmě zážitek ze sprch a hodnocení trenéra nenechali pro sebe. Má popularita raketově vzrostla a byl jsem prostě ,ten, co ho má faaakt velkýho’. Že by mi to ovšem nějak přidávalo body u ženských, se nedá říct. Holky se spíš uculovaly, pochichtávaly a až do maturity rande vždycky obnášelo jen líbání a vzájemné hlazení.

A když jsem u toho měl přirozeně erekci, pak reakce druhé strany byla spíš zděšená než obdivná. Po matuře jsem šel na vysokou, stejně jako dva spoluhráči z fotbalového týmu. Ti si samozřejmě nenechali pro sebe, jakou jsem měl pověst na střední, takže jsem pro pánské osazenstvo (a někdy se našlo i pár dam) kolejních mejdanů občas uspořádal speciální show.

Zlatým hřebem byl trik, který jsem nazval Náramek – ochablý penis omotaný kolem vlastního zápěstí. Nabiják, jak byla kámoši má chlouba láskyplně nazývána, čítal ve ztopořeném stavu 34,5 cm, měřeno od kořene. Nijak jsem se nebránil ho ukazovat, už proto, že šlo o skvělou reklamu zadarmo.

Holky prostě věděly, kdo jsem, ještě než jsem stačil otevřít ústa. A samozřejmě chtěly zjistit, co je na té šuškandě o klukovi s kladivem v kalhotách pravdy. Nijak jsem se nebránil.“

Foto: archiv Cosmopolitan
Jaký je váš názor?