Zpověď HIV pozitivní: A já tomu grázlovi věřila!!!

Přejít na diskuzi
Pohledná vysokoškolačka Pavla si jednou večer zadala do googlu určité jméno – a život se jí změnil navždy. Co se stalo? Svěřila se nám...

Studuje vysokou školu a ještě k tomu pracuje. Vysoká, štíhlá, nezávislá. Sympatická Pražanka. Dlouhé černé vlasy. Pavla přitahuje muže. A je pozitivní. HIV pozitivní.

Sex je náš!
„Sex mě vždycky hrozně bavil a baví, takže panna jsem dlouho nezůstala. Když se mi nějaký muž líbil, prostě jsem se s ním vyspala. Rodiče mě už v pubertě poučili o bezpečném sexu, takže jsem od šestnácti brala antikoncepci a používala i kondom. Především s muži z diskotéky to ani jinak nešlo. Hned jsem si představovala, kolik holek tam sbalili přede mnou...

Přála jsem si stát se letuškou a poznávat bohaté muže, mít děti, psa a dům a žít šťastně až do smrti. Smrt jsem tenkrát brala jako věc, která potkává babičky a dědečky, a nepřipouštěla si, že umírají i mladí lidé. Vždy se mi líbili starší muži, seznamovala jsem se na diskotékách. Většinou jsem s chlapíky pokecala v baru, občas jsem se s nějakým sešla i druhý den na kafe.

Před pěti lety jsem s kamarádkou vyrazila do baru u Staroměstského náměstí. Večeře tu stojí od pěti set výš, ale pořádají se tu i diskotéky. Tady jsem poznala i Lukáše. Seděl v salonku s dalšími pěti muži, kouřili doutníky, popíjeli whisky a řešili nějaké obchodní věci.

Zamilovala jsem se na první pohled. Vysoký, štíhlý, oblečený v drahé košili, značkových džínách, měl krásné boty, prošedivělé vlasy a mluvil hlubokým podmanivým hlasem. Bylo mu tehdy dvaačtyřicet.

On ani jeho kolegové si dívek v baru nevšímali a tím nezájmem mě Lukáš úplně dostal. Takže když si šel odskočit, ,omylem’ jsem se mu vpletla do cesty a už jsem se ho nepustila.“

Dal bych ti, co chceš...
„S Lukášem jsem se cítila jak v sedmém nebi. Jednou jsme jeli na výlet jeho novou audinou, podruhé pro mě přijel džípem. Bral mě na večeře, kupoval oblečení, naučil mě řídit a hrát golf. Párkrát jsme letěli na víkend na Mallorku. V té době se mi všechno dařilo. Přijali mě na vysokou školu, měla jsem úžasného přítele, s rodiči vše klapalo. Prostě pohádka.

Sex s Lukášem byl docela dobrý. Nijak extra obdařený nebyl a i s erekcí měl občas problém, ale všechny nedostatky vyrovnal svým krásným tělem, šikovnou pusou, prsty a především fantazií. Když jsme se spolu měli poprvé vyspat, byla jsem jako vždy vybavená kondomy.

Už jen jeho řeči typu ,já jsem zdravej...,’ ,ale vždyť bez gumy to je lepší,’ mi napověděly, že kondomu moc nefandí a tím spíš je nutné ho použít. S prezervativem jsme spolu spali asi dva měsíce. Potom se ve mně něco zlomilo a připadalo mi, že ho znám a důvěřuju mu natolik, že ochranu používat nemusíme.

Ptala jsem se, jestli si někdy nechal dělat testy na pohlavní nemoci a na AIDS, a on odpověděl, že před pár lety a že byly v pořádku. Navíc že nestřídá přítelkyně, a pokud mu některá připadá riziková, tak použije kondom.

Když se na to zpětně dívám, nechápu, jak můžou být chlapi, ale samozřejmě i ženy tak hloupí, že si řeknou: ,To je pěkná holka, jo, ta bude i zdravá, u tý ošklivější bych si měl dát pozor, abych náhodou něco nechytil.’

Vždyť je to právě naopak! Ty přitažlivé mají více partnerů, jsou promiskuitnější a většinou spí s pěknými chlapy, kteří opět souloží s atraktivními holkami, takže jde o začarovaný kruh.“

Jaký je váš názor?