Mista utočí na českou scénu svým novým hitem!

Přejít na diskuzi
Populární zpěvačka Mista, často přezdívaná slovenská Lady Gaga, utočí na českou scénu a představuje svou žhavou novinku Go Wild. Posuďte sami, jak talentované zpěvačce povedla.

Písně této slovenské krásky obsadily žebříčky zahraničních hitparád a nyní v Česku představuje i svůj nový videoklip ke zmiňované písni Go Wild, kterou ji na míru ušili američtí producenti.

Mista nedávno dokončila jedno turné a hned se vrhá na další ke svému novému singlu. To se jmenuje Go Wild Restart Tour a začalo 28. 3. 2014. V rámci turné Mista navštíví 18 klubů v ČR.

Mista

„Kromě horké novinky singlu Go Wild budu zpívat i písně z desky Show me. Velmi se už na to těším a všechny srdečně zvu,“ sděluje zpěvačka. 

Kromě zpívání se charizmatická kráska také věnuje svému MistaFashion Blogu, a právě proto se hitovku Go Wild rozhodla natočit ve fashion stylu, kde chtěla ukázat různé polohy módy, stylingu a hlavně to, že fantazií se meze nekladou. Zpěvačku tak uvidíte v krátkých vlasech, dlouhých nebo i růžovém ombré.

Mista

Mista procestovala celý svět, vystupovala třeba v newyorském Carnegie Hall. Svým hlasem si podmanila řadu zahraničních hitparád.  Populární skupina Morandi neváhala zpěvačce složit píseň Cash Out. Ta slavila úspěchy zejména na německém trhu. Následně byla oslovena, aby přijela koncertovat na tří měsíční turné do Číny.

K hudbě se Mista dostala jako čtyřletá holčička, ze které rodiče chtěli mít houslistku nebo klavíristku. Tyto nástroje vystudovala taky na Vysoké škole Múzických umění. Věnovala se tak hudbě až 7 hodin denně.

„Nakonec jsem se rozhodla, že budu myslet taky trochu na sebe, a proto jsem zavřela housle do skříně a odstěhovala jsem se do Čech. Zde jsem se věnovala hudbě, skládala jsem písničky a nakonec jsem se dostala až do hudebního vydavatelství,“ vypráví Mista.

Mista

Od léta 2011 v Praze. Má za sebou klasické hudební vzdělání, a to konzervatoř a Vysokou školu muzických umění v Bratislavě.

Mistu jste mohli poprvé zaznamenat se svým prvním singlem "Rock It (United)", který zněl ve všech rádií. Stejného úspěchu dosáhla i s následujícím songem "Never Hide", který jí otevřel dveře i do zahraniční. Díky následné nabídce na spolupráci s německým vydavatelstvím A45 došlo k propojení zpěvačky Misty s producenty rumunského tanečního projektu Morandi (jistě poznáte jejich slavné hity "Angels" a "Save Me"), kteří pro ni napsali hit "Ca$h Out".

Mista

Tento třetí singl bodoval nejen v Čechách a na Slovensku, ale i v rádiích a klubech po celém Německu, Španělsku, Holandsku, Rumunsku nebo Belgii. Německý label A45 viděl v Mistě velký potenciál a všechny tři singly nabídl svému asijskému partnerovi - jednomu z největších tanečních vydavatelství - ToCo International, divize Asia. Ten okamžitě zareagoval, oslovil management zpěvačky a pozval ji na turné do Číny po nejvýznamnějších čínských klubech.

Mista

Mista přišla v lednu 2013 se svojí první deskou s názvem "Show Me", jejíž vydání doprovází stejnojmenný singl, ke kterému si zpěvačka složila hudbu. Mohla tak zúročit své klasické hudební vzdělání a hodiny pravidelného cvičení na housle a klavír. Poté měla turné v ČR i na Slovensku.

Foto: (PR Konektor)
Jaký je váš názor?