Bulvár hustě setřel silikonovou přítelkyni Mareše!

Přejít na diskuzi
A co že má umělého kromě prsou? Rty a kdovíco ještě. Co máme v živé paměti a čím pohrdá redakce expres.cz?

Ještě než dostala Monika výpověď z naší redakce, zažili jsme s ní opravdu mraky legrace. Nikdy nezapomene na okamžiky, kdy seděla s čerstvě napíchanou pusou u kompu a vypadala jako Kačer Donald. A protože byla plochá jako dráha, nechala si tenkrát udělat umělá miniprsa (možná má implantáty odstraněny a na zákroky estetické medicíny už nechodí, ale jak se tak díváme, asi tomu tak nebude). Další příhody s Koblihou si necháme na období okurky, ale jen se obáváme, aby nedostal Mareš do té doby zálusk třebas na nějakou ko*atou blondýnku. A že je to pěkně bujný oř!

Tolik od nás. Alergie na neznámou dívku, která se stala celebritou ze dne na den, pulsuje v redakci expres.cz. "Na svém účtu na instagramu totiž sama sebe prezentuje jako modelku. Koblížková dokonce začíná být na instagramu aktivnější než Mareš. Nejvtipnější na všem je, že zatímco Monika si hraje na modelku, Leoš fušuje do řemesla fotografům, protože svou novou lásku trpělivě a pravidelně na jejich cestách fotí. A fotí ji opravdu jenom na cestách. Když jsou totiž Leoš a jeho koblížek v Česku, Monika přispívá jenom minimálně. Jenom pár minut poté, co opustí republiku se jako malé dítě dělí se svými fanoušky o každý zážitek," píše deník a pokračuje...

"Vrcholem trapnosti je tetování, které si Monika po vzoru svého partnera pořídila. Na jedné z posledních fotografii se totiž pochlubila nápisem Love, který umístila na své pravé zápěstí. Pochopitelně by na tom nebylo nic špatného, kdyby si úplně stejný nápis nenechal Mareš vytetovat na předloktí v době, kdy byl s Petrou Faltýnovou." (Sami si nepamatujeme, jestli měla mimo klasickou nadp*delní kérku také tuto, ale jestli je to novinka, pak to na nás působí opravdu dost připitoměle). Jinak oběma přejeme spoustu lásky do roku 2016!

 

Foto: Instagram
Jaký je váš názor?