Prachař tvrdě o Agátě: Uvidíme, až přijde rozvod!

Přejít na diskuzi
"Zatím jsme spolu a až nebudem, tak nebudem. Kdybychom se teď rozvedli, tak už je to vlastně každýmu jedno. Vždyť dneska se všichni pořád schází a rozchází," vyjevil Jakub svůj pragmatický postoj k manželství...

Agáta musí při takových slovech trnout. Ne náhodou stále plní svůj fejs fotečkami s chotěm doprovázenými vyznáními lásky. Je znát, že to nemá asi zrovna dvakrát jisté. Posuďte sami. V Blesku se herce ptali, zda je gentleman. "Asi docela jo. Teda teď. Bůh ví, jak to pak vypadá u rozvodu. To se prý všechno hrozně rychle mění. Z těch gentlemanů se stávají idioti, z hodných manželek zlé manželky… Takže zatím jsem gentleman, uvidíme, až přijde rozvod," nechal se slyšet.

Veří vůbec, že může jeho manželství vydržet? "Věřím, ale je to hrozná dřina pro oba dva. A když se na to vykašle jeden, jde to do kytek. Takže se musí oba hodně snažit. My se zatím snažíme, tak uvidíme, komu z nás to vydrží dýl." No, nějaká ta kočkovačka k manželství sem tam rozhodně patří, ale jinak na nás moc optimisticky Prachařova slova nepůsobí. Manželství je přece procházka růžovou zahradou. A když máte partnera, co se po skvělém sexu rázem promění v kumpána s basou lahváčů, je vyhráno. Nebo si to snad vysvětlujeme špatně?

Foto: (Pavel Dvořák a Vadim Kramer)
Jaký je váš názor?