Malátný krutě setřel trapnou Emmu Smetanu! Přésně!

Přejít na diskuzi
Sebereflexe nulová. V nejedné redakci se jí posmívá snad i klika od haj*lu, ale té holce to prostě nedochází. S jedním singlem (a ten teda stojí za to) na kontě kritizuje například skupinu Chinaski...

... což sice není také nic pro naše plyšová ouška, ale je nesporné, že se kapele podařilo české publikum dlouhodobě strhnout nevídaným způsobem, což je úspěch, který nelze oddiskutovat. To Emma, na jejímž moderování například lektorka Postlerová nenechá nit suchou, se v případě muzicírování fááákt vyznamenala. Jako klobouk dolů :-) „Mě jako hudebnici uráží, že nejprodávanější album poslední doby má uměle vytvořená kapela Slza, a Chinaski už dvacet let tvoří písně, které v podstatě recyklují jeden a ten samý motiv,“ rozpovídala se nabubřele pro Ona Dnes.

Redakce expres.cz oslovila frontmana Malátného, a ten byl zjevně pobaven. „Tvorbu hudebnice Smetanové neznám a její vyjádření nehodlám komentovat, neboť jak praví William Shakespeare ve hře Večer tříkrálový - Odkdy se slavík ozývá na volání hejla?“ Emmo, ve skutečnosti si kluci z Chinaski rvou nad tvým veledílem Waiting vlasy, stejně tak jako se ve Spyi třeseme na Pulitzerovu cenu! :-))))))))))))))

Foto: Spy, youtube.com
Jaký je váš názor?