Angie zuří: Načapala Brada jen v ručníku s jinou!

Přejít na diskuzi
Zrovínka si to štrádoval ze sprchy kolem chůvičky, se kterou se podle zdroje webu Radaronline.com nezvykle spřátelil. Semetrika Jolie ji prý okamžitě za náležitého řevu dala padáka!

„Angie byla šťastná, že vybrala tým vhodných lidí, kteří byli schopní postarat se o jejich děti. Samozřejmě, hodně lidí chce pracovat pro tak slavnou dvojici, jakou je Pitt a Jolie, uchazeče proto také pečlivě vybírali,“ řekl informátor. „Brad byl vždycky oblíbený u lidí, kteří pro něj pracovali, ale flirtování a až moc velké přátelství, které s hercem navázala jejich chůva, bylo nepřehlédnutelné,“ pokračoval.

Jolie si údajně všimla, že pokaždé, když byl herec doma, chůva se koupala v bazénu. „Její paranoia došla do obřích rozměrů, když ho uviděla po sprše v ručníku s džusem, zrovna když byla chůva také v kuchyni, a s obrovským úsměvem na rtech,“ navázal na své vyprávění.

„Konfrontace mezi chůvou a Angelinou přerostla v obrovský křik. Angie nechtěla nic nechat náhodě. Chůva se sbalila rychleji, než si to dokážete představit,“ zakončil pikantní historku.

Foto: (Shutterstock)
Jaký je váš názor?