To vás pobaví: Orální SEX očima ženské a chlapa!

Přejít na diskuzi
Devadesát dvě procenta mužů, tedy převážná většina, orální sex miluje. U žen je tenhle poměr jen padesát na padesát. Snažili jsme se přijít na to, proč tomu tak je.

Ještě trochu suché statistiky před tak šťavnatým tématem. Mohlo by se zdát, že ženy budou raději orální sex partnerovi poskytovat než od partnera přijímat. Jenže omyl. Výzkumníci z britských a kanadských univerzit prováděli několik poměrně rozsáhlých sexuologických výzkumů na tomto zajímavém a neprobádaném poli a vyšlo najevo, že mnohem víc žen (o celou třetinu) je raději v roli toho, kdo je při „orálu“ aktivní.

Důvod? Mnoho žen se v dnešní době nedokáže při cunnilingu (odborný výraz pro orální sex, při němž je žena ta, kdo ho přijímá) zcela uvolnit, což u většiny souvisí s pocitem „nejsem dole dost čistá“, a to ani když se těsně před milováním koupaly a holily. Živočišným energiím se dnes moc nepřeje, spíš je tendence nechat všechny přirozené pachy zmizet pod parfémy.

Když jste v křeči a neustále myslíte na to, jak je to celé nehygienické, těžko si užijete nějakou zábavu, o orgasmu nemluvě. Pouze nepatrné procento mužů to však řeší jako vy. Když žena dodrží základní hygienu, vědci vypátrali, že právě jemné přirozené chutě poševního sekretu dohánějí muže k šílenství v pozitivním slova smyslu.

Chutnáte jim a voníte, takže žádné obavy typu „Nejsem dost čistá“ není třeba řešit. Jejich metafory mluví za vše. Ženské vůně „tam dole“ přirovnávají ke šťavnatým hruškám, medovému mangu, božskému nektaru nebo sladkému džusu. Kdo by do nich řekl, jaké slovní poetiky jsou schopni.

Orální sex a dva lidé
Tomáš, představitel mužského druhu mačo: „Nejvíc miluju, když mi to Bianka udělá pusou. Cítím, že je vždycky hrozně vzrušená, když si rozepnu poklopec a otřu jí můj ztopořený penis o rty. Skvělé je, když je má červeně nalíčené, to mě dostává. Pak mě začne jemně olizovat a já už se nemůžu dočkat, až ho vezme celého do úst.

Když už to nemůžu vydržet a ona pořád nic, pomůžu jí trochu a začnu přirážet do jejích úst. Je to úžasné. Často má tendenci si pomáhat rukou, je to sice taky fajn, ale ústa jsou ústa. Vždy jí ruku jemně odtáhnu, v sexu se přece musí komunikovat, ne? Odtažením ruky dám najevo, jak to chci, a ona to vždy krásně pochopí.

Jaký je váš názor?