Neee! Tohle jsou brazilské BABIČKY! Fakt nekecáme!

Přejít na diskuzi
My v Česku máme úplně jiné babičky, což je tak trochu škoda. Na druhou stranu, chtěli byste, aby vaše babička soutěžila v průhledných plavkách v soutěži Miss?

 

Světu vládne silikon. Tedy ne úplně celému světu, ale světu modelek, budoucích modelek, pornohereček, tanečnic a veřejně známých žen určitě. K nim lze připočítat i všechny dobře zajištěné ženy nespokojené se svým malým či povislým hrudníkem, ale to je v Česku tak všechno.

V Brazílii je tomu však úplně jinak. Tamní soutěž Miss babička zní jako veselý fór. Ale jen do doby, než se podíváte na fotografie. Babičky malých Brazilců vypadají výrazně jinak než naše. Žádné hole, žádné brýle, žádné šediny, žádné koláče. Dokonce ani buchty. Nejlépe jim je na pláži v baru s nějakým přibližně o 30 let mladším frajerem.

Brazílie je velká země a zdroje všeho druhu jsou tam mnohonásobně větší než ve střední Evropě. Navíc tam krásky mají výhodu, že nemusejí chodit do solárka. Stačí jim vyjít na zahradu. Nebo jezdit nahá v kabrioletu. Proto asi vypadají v padesáti stejně jako ve dvaceti.

Aby nedošlo k omylu, zjišťovali jsme si pravidla soutěže. Opravdu se mohla přihlásit jen ta „slečna", která má potomka a ten potomek již má také potomka. Nevlastní (ať už vyženěné, adoptované nebo zakoupené děti) se nepočítají.

Aline, 45 let

 

Roseana, 55 let

Pokračujte na další stranu!
 

Foto: (jpm)
Jaký je váš názor?