Jak udělat z bytu erotické hřiště? Fajn recept!

Přejít na diskuzi
Proměňte nudná místa domácnosti v kulisy chlípného představení. Vášní se pod vámi zatřese zem! Jen se připravte na to, že sousedi s vámi nadšení sdílet asi moc nebudou...

Ze všech stran slyšíte, že když budete často zkoušet nové erotické triky, nuda se vaší ložnici a celému vztahu vyhne obloukem. Sex si můžete celkem snadno opepřit už jenom tím, že změníte místo činu. Jakmile na nevinné kusy nábytku začnete pohlížet jako na žhavé kulisy, hned se vám v hlavě začnou rojit nové erotické nápady.

Je vzrušující, když si můžete říct „Tady jsme to ještě nedělali.“ „Proměnlivost je základem zajímavého sexuálního života,“ podotýká spisovatelka a sexuální poradkyně Kateřina Janouchová, autorka Knihy o orgasmu (vydal Ikar). Vezměte ji za slovo a vyzkoušejte polohy šité na míru jednotlivým částem domácí výbavy.

Byla by škoda zanevřít na postel, a proto je jedna z chlípných pozic stvořená právě pro dovádění na matracích. Uvidíte, že vás milování v horké vodě, na studených schodech nebo třeba na chladném kuchyňském pultu rozpálí víc než už tisíckrát zopakované rajtování v peřinách.

Pro začátek si vášnivě označkujte následujících osm míst a pak si třeba začněte hledat vlastní výbušné kulisy. O kuchyni od teď přestanete uvažovat jen jako o místě, kde se vaří a myje nádobí.

Peprné schody
Jak na to: Klekněte si před partnera na schodiště tak, abyste byla o stupeň nebo dva nad ním. Opřete se o dlaně a požádejte milého, aby vás při pronikání pevně držel za boky. Tip: Když se víc prohnete v zádech a skloníte trup blíž ke schodišti, milenec se do vás dostane hlouběji.

Proč budete žhnout: V téhle poloze penis přesně zacílí na váš bod G a otře se o něj při každém průniku, takže budete brzy úpět rozkoší. Vašeho dobyvatele potěší, že se do vás může nořit víc a lépe, než když ležíte na zádech.

Jaký je váš názor?