Jste sama? Poradíme vám, kde potkáte toho pravého!

Přejít na diskuzi
Pořád nevíte, kde toho pravého potkat? Máme pro vás pár tipů. Pokud aspoň jeden z nich využijete, tak se vaše šance na to, že nebudete už dál sama, rapidně zvýší? Nevěříte nám? Tak to zkuste a uvidíte, že máme pravdu!

Přes internet
Je to moderní, rychlé, pokrokové. A jsou tam všichni. Na mě tam vykoukl můj trenér golfu i spolužák z vysoké školy.

Při vinné degustaci
Tajný tip kamarádky Zuzky: „Muži se tam nechodí seznamovat, navíc jim víno rozvazuje jazyk a dodává sebevědomí. A zeptat se vás, který ryzlink vám nejvíc chutná, navíc nepůsobí vlezle. Z každé degustace odcházím s několika telefonními čísly.“

Na ulici
V době mobilních telefonu už se jen těžko zeptáte, kolik je hodin, ale na cestu? Proč ne. Starý dobrý způsob nemusí znamenat fiasko. Jen vás někdo může považovat za svědka Jehovova nebo zloděje řetízků.

Při sportu
Tady to taky funguje. Dva tenisové kurty nejsou příliš daleko, aby vám k tomu elegánovi, co tak křičí při podání, nemohl zalétnout míček.

Ve škole
Že už máte skript plnou půdu? Když se ale budete učit třeba nový jazyk, můžete tam potkat spoustu sympatických příslušníků druhého pohlaví. Loni se na kurzu angličtiny dali dva dohromady, letos tam našla svého prince moje kamarádka Petra. „Občas jsme spolu konverzovali, škádlili se o přestávkách, popichovali při zkoušení, ale před poslední hodinou už jsme si zašli na palačinku.“

V klubu
Ale v tom správném. Vynechte ty, kam chodí puberťáci za první pusou, v horším případě drogou, ale zapátrejte, kde mají dobré víno a hrají jazz. Nebo hříšnou salsu. Do stejné kategorie spadají i galerie a výstavy.

V práci
Opusťte brány oddělení a občas dobrovolně odneste faktury nebo místo volání na IT zaskočte osobně. Nikdy nevíte, koho potkáte. Třeba zrovna k vám do firmy zajde někdo zajímavý na jednání, a dojedná si s vámi i něco navíc.

V knihovně
Že je to prostor, kde mají jen Čapka a Steelovou, pro kterou si chodí senioři? Omyl. Nedávno tam moje kamarádka Julie potkala svého nezadaného kolegu, o kterém si myslela, že čte maximálně tak návod na instalaci modemu. Prý škoda, že už toho svého vysněného má doma.

V obchodě
Přeskočte všechny Kauflandy a Penny Markety, daleko větší šanci máte v obchodě se sportovním vybavením, mobily a technickými hračkami nebo například potřebami pro modeláře. Třeba vám někdo poradí, jak se ten modem zapojuje, nebo jaká barva mobilu se vám hodí k očím... 

Foto: shutterstock.com
Jaký je váš názor?