Roky nezastavíš. Staré prostitutky dvojčata končí!

Přejít na diskuzi
Dvojčata Louise a Martine Fokkenovy fungovaly přes padesát let jako prostitutky ve slavném amsterdamském Red Light District. Dnes je jim 72 let. Dobrou chuť, pokud právě snídáte, obědváte nebo večeříte!

Louise ukončila kariéru už před časem kvůli potížím s artritidou. Něco podobného, jako když si vaše babička stěžuje, že ji bolí kolena, když chodí do schodů. Akorát že ji bolela kolena hlavně u jiných činností. Představte si je. Teď.

Za svůj život měly podle svých odhadů sex s 355 000 muži, z čehož nám jednoduchou matematikou vychází zhruba 10 mužů za den 50 let v kuse, což je divné, nicméně to samy říkají. Naštěstí už jsou obě v důchodu, jinak by skoro dohnaly některé české zlatokopky...

Louise a Martine Fokkenovy

V roce 2011 byl o nich natočen i dokument.

Chtěli bychom mít takovou babičku, která si věčně nestěžuje na nízký důchod a jde si radši trochu přivydělat. Navíc, buchty vám napeče každá, ale která umí pořádný blow job? Hmm? Je vám špatně? Máte nás za úchyly? My sebe taky!

 

You are missing some Flash content that should appear here! Perhaps your browser cannot display it, or maybe it did not initialize correctly.

Foto: (jpm)
Jaký je váš názor?