Courtney Stodden se tak rozjela, až ji ukázala!!!

Přejít na diskuzi
Když Courtney nepustili do Playboye, protože i polystyren je recyklovatelnější, než ona, rozhodla se prorazit jako zpěvačka. Dokonce ke svému výtvoru natočila videoklip. Je to šmíra, ale aspoň v něm ukázala bradavku!

Pokud jste ještě neviděli videoklip Courtney Stodden, jste šťastní a nedoporučujeme to napravovat. Pokud jste ho viděli a myslíte si, že to horší už být nemůže, tak se šeredně pletete.

Tak trochu se stydíme za to, že jsme si všimli Douga na okraji záběru, jak ohařsky hlídá svoji plastikovou manželku, aby nespadla z nosítek. Nebo neotevřela pusu víc, než do orálního „O“ a neponičila si tak ošklivými puklinami drahý silikonový obličej, který ji stál několik souloží v kostýmu králíčka. Toho všeho jsme si všimli a naprosto jsme vypustili tu obrovskou, do očí bijící, terčovitou věc.

Courtney Stodden

Courtney Stodden

Na to, že je její hrudník záležitostí umělejší, než slisovaná krychle recyklovaných plastů, se Courtney pyšní skutečně ukázkovým podtáckem. Naše teorie zní, že si na ni chirurg během zákroku odložil vařící hrnek s kávou. Nebo ji možná pokousal Doug.

Možná se pokousala sama. Je to přece Courtney.

Courtney Stodden

Ne, že bychom očekávali, že se na její bonbónkový klip s panicem, faraonem a obřím lízátkem budete dívat nějak častěji, ale když se to náhodou stane, když budete třeba potřebovat dodat odvahu ke spáchání sebevraždy, už vždycky tam ten podtácek uvidíte.

Navždy. To je totiž něco jako kletba.

Foto: (jpm)
Jaký je váš názor?