Krém z pánské předkožky je prý supr proti vráskám!

Přejít na diskuzi
Píšeme i o takových věcech, protože rozumíme všemu na světě.

Existují jisté dobře známé prostředky k dosažení mladistvého vzhledu i v pokročilém věku. Máme na mysli třeba kokain, Earl Grey čaj, Sasha Grey porno, nebo poslech Lucky Vondráčkové (to se člověku samým zděšením na chvíli zastaví srdce, čímž se vlastně šetří).

Pro dosažení mladistvého vzezření se prý taky používá zázračný krém z pánských předkožek. Aspoň to říkala Jana Švandová u Jana Krause. Sice nemáme nejmenší tušení, co je to za paní, ale určitě to bude pravda, protože to bylo v televizi. A navíc, sýr zpoza ráfku je prokazatelně léčivý a blahodárný produkt.

Bohužel nebylo vysvětleno, jestli se ty předkožky jako mixujou do toho krému, nebo se jedná právě o zmíněný produkt, který najdete u každého, alespoň pár dnů nemytého šulina. Pokoušeli jsme se to googlit, ale jako první odkaz nám vyskočilo něco s Oprah Winfrey. Na to jsme samozřejmě neklikali, protože za prvé – nemáme tak široký monitor a za druhé – zákoutí internetu, se kterýma má něco společného Oprah Winfrey, jsou něco jako Temný hvozd v Hobitovi. Prostě tam nelez, vole, umřeš.

Bohužel se zase ukázalo, že je Česká republika sto let za opicema. Řekli jsme si totiž fajn, už tomu bude týden, co jsme se nemyli, tak uděláme kolegyním z Cosmopolitanu trochu radost, tak jsme tam šli a začli jim otírat penis o obličej a nadšeně u toho hulákali „bude to jako za mlada, hurá!“ a… Normálně byste nevěřili, ve vazební na Pankráci fakt mají internet!

Foto: (jpm)
Jaký je váš názor?