Nebuďte vrták v posteli, takhle se na NI musí!

Přejít na diskuzi
Milujeme sex! Ale sem tam se stane, že nám to v posteli drhne. Tentokrát se zaměříme na to, jak se vyznat v ženské, se kterou si chcete udělat navzájem dobře.

Důležitá je informovanost

Pokud ženu, se kterou se chystáte si to rozdat, znáte dvě hodiny, pak nepotřebujete vědět její věk či stav, ale především musíte vypátrat, co od vás očekává.

Takže ne abyste na to vlítl beze slova! Některá čeká rychlovku, jiná něhu, některá si chce hrát, jiná je dominantní, ještě jiná radši submisivka...

Takže při úvodních manipulacích se šatstvem nezapomeňte nejen na slůvka:

„Ty jsi tak krásná! Tobě to sluší... Rozpaluješ mě, máš mě v hrsti, toužím po tobě, chci tě...,“ ale prokládejte je navíc rafinovaně otázkami:

„Jak to máš ráda? Jak ti to mám udělat? Chceš to pusou? Kde tě mám hladit? Kde dráždit...“

Tak se dozvíte spoustu intimností, které byste jinak musel pracně vypátrat na jejím těle – a taky byste to třeba nemusel stihnout.

Netvrďe, že ve vašem životě figurovaly jenom dvě ženy, stejně jako že jich bylo nepočítaně s představou, že tak získáte lepší skóre. Dvě ženy znamenají lež nebo vaši neschopnost, velké množství žen může nalákat, ale spíš odradit. Sice se říká, že ženám se má lhát, ale v tomhle případě se pouštíte na tenký led.

Stejně jako když v okamžiku vášně položíte nevinnou otázku:

„Kolik jsi měla mužů?“

Pro vás je možná nevinná, ale milence ve vašem náručí může způsobit menší šok – a co je vám vlastně do toho?

Jaký je váš názor?