Hubené jste ošklivější! TO si myslí muži o ženách!

Přejít na diskuzi
Ženy touží být štíhlé jako proutek. Muži touží po ženách, které jsou krásné. Jak to jde dohromady? A chtějí vůbec muži hubené ženy? Budete se divit...

 

Jsem obyčejný muž, žádné extrémy.

Nedávno jsme koukali v jakémsi baru na Fashion TV. Po mole chodily žirafky na jehlách, moje žena, její kamarádky a pár gayů nahlas obdivovali krásu jisté topmodelky. Nechápal jsem. Obličej - snad původně krásný, ale teď propadlé tváře.

„Ta holka není žádný terno. Na krku je patrný kývač, ručky hůlečky s vystouplými žílami a klouby. Její původní přirozené tělo má o patnáct kilo víc. Sex-appeal pro mě nula.“

My muži jsme jang. Šlachy, hrany, síla. Podvědomě hledáme opačný pól – jin. Měkká místa, kulatý zadek, jemnost.

Jenže ženy jsou čím dál víc posedlé hubnutím. Hodně hubené holky vypadají většinou dobře jen tehdy, když mají větší prsa a pěkný zadek. Na to ženy ale nemyslí. Prostě hubnou a „spadne“ všechno. Podobných případů se kolem mě poslední dobou vyrojilo jako much.

Hubená žena

První z nich:

Moje kamarádka, která byla mimochodem moc pěkná, podle mě tak akorát do ruky. Rozhodla se, že zhubne do plavek. Každý den běhala, pila jen melounový džus.

Za dva měsíce jsem ji málem nepoznal. Z trojek byly povislé jedenapůlky, pohublá, zešlachovatělá. Neslušelo jí to, přestože prý byla konečně se svým tělem spokojená.

Někde v podvědomí ale musela vědět, že to není úpně O. K., z očí jí zmizely jiskřičky.

Pokračujte na další stranu...

 

Foto: (Shutterstock)
Jaký je váš názor?