Pár holek nadává, jak velké dudy otravují život!!!

Přejít na diskuzi
Závidíte kamarádce prsa číslo šest, nebo byste s ní neměnila? Co trápí a těší majitelky objemných hrudníků?

Moje bývalá spolužačka Nikola hodně nerada vzpomíná na první trapas s košíčky velikosti 85 E. Udál se na diskotéce v Bratislavě.

„Stála jsem s kamarádkami u baru, když se k nám přitočil jeden místní týpek a zvolal: ,Baba, ty máš cecky ako moja hlava!’ ,Tak to máš asi pěkně malou hlavičku a taky málo mozku v ní!’ zastala se mě duchapřítomně kamarádka. Od těch dob nosím do společnosti vestu a zmenšující podprsenku minimiser – už osm let,“ přiznává Nikola.

Mně zase jednou profesor, o kterém kolovaly zvěsti, že je nejspíš gay, během přednášky na téma Média a globalizace nepřetržitě zíral do výstřihu. Bývalí kolegové, policejní vyšetřovatelé, mi zase jednou vynadali, když jsem vešla do kanceláře v nových letních šatech s volným výstřihem. Nemohli pak pracovat.

Před dovolenou v Tunisku jsem potupně nesehnala ani jeden vršek od bikin, a když se mi pak pět let starý model ve slané vodě rozpadl, místní animátoři hleděli do vln a utekli jim velbloudi. Jít na diskotéku bez podprsenky jsem se odvážila jen jednou.

Ještě horší vzpomínky mám na školní atletické závody, kdy mi při běhu na osm set metrů prsa nezřízeně skákala nahoru a dolů. Jak se žije ostatním mladým Češkám, u kterých příroda také nešetřila s nadílkou ve výstřihu? 

Jaký je váš názor?