Chystáte se za teplem? Zhubněte s BIKINI MENU...

Přejít na diskuzi
Je tu už zase ten milovaný čas dovolených a s ním zase ta otravná otázka: Jak rychle zhubnout do plavek? Poradíme vám, jak shodit až 5 kilo za 5 dní a netrápit se tak před cestou k moři zbytečným stresem.

 

Dovolená je zaplacená, nové plavky už máte připravené v kufru, ale místo toho, abyste se těšila, až se v nich poprvé projdete kolem bazénu, přepadá vás při každém pohledu na ně úzkost?

Zbytečně. Ještě máte dost času připravit své tělo (a mysl) na to, abyste si v bikinách dokonale užila léto. Sledujte náš manuál.

Blesková dieta

Tak předně, zcvrknout se rychle o několik velikostí není ani zdravé, ani reálné, ale když cítíte, že nějaké to kilečko, dvě, tři, pět je přesně to, co vás dělí od spokojenosti, máte během pěti dnů šanci svého cíle dosáhnout.

Výživová specialistka Zoe Harcombe z univerzity v Cambridge vám doporučuje svoji dietu, která vám zaručí, že se budete cítit líp. A bez stresu. Nemusíte hladovět, počítat kalorie, vařit si speciální jídla z roztodivných ingrediencí ani si zmenšovat porce...

A přitom můžete zhubnout až pět kilo za pět dní. Jistě, má to háček: Můžete sice sníst, kolik chcete, ale ne úplně od všeho. Podstatou diety je vynechat ze svého jídelníčku potraviny a nápoje, po kterých se přibírá a které šroubují na maximum nekontrolovatelné chutě.

„Většina dietních rad, které dostáváme (Jez míň! Sniž svůj denní příjem na 1000 kalorií! a podobně...), je od základu špatně,“ myslí si Zoe Harcombe. „Pokud hladovíme nebo jíme jen nízkotučné potraviny, naše tělo udělá všechno pro to, aby se vypořádalo s tím, co mu chybí. A to je příčina všech těch ,žravých orgií‘, které vás vrátí zase na začátek.“

Pokračujte na další stránku!

 

Foto: (sxc.hu)
Jaký je váš názor?