Vyhodili mě. Těhotná jsem totiž nemohla souložit!

Přejít na diskuzi
Partner ji opustil během komplikovaného těhotenství. S mateřstvím se tak musela poprat sama. To se však vůbec nelíbilo její matce, která rázně zasáhla...

 

„Nemůžeš souložit, tak táhni!“

Tak necitelná věta a zvláště z úst milované osoby dokáže zasadit krutou ránu. Ale o tom už bude vyprávět Magdaléna sama. „Chyba byla asi v tom, že jsme si spolu začali hodně mladí,“ začíná a pohrává si s fotoalbem. „Já žádnou zkušenost s chlapci neměla a Karel přede mnou chodil jen s jednou dívkou.“

Po tříletém vztahu se vzali, Magdaléně bylo teprve osmnáct, a prožili spolu krásných sedm let. Jezdili na společné dovolené, sportovali a pak začali budovat hnízdečko lásky. „Karel si moc přál děti, ale nějak nám to nešlo,“ pokračuje Magdaléna a přiznává, že když Magdě táhlo na pětadvacátý rok, začal panikařit. Naštěstí o něco později Magdalé­na otěhotněla. Jenže radost netrvala dlouho.

„Víte, je mi hloupé o tom mluvit, ale bylo to prostě tak: náš vztah byl založený jen na sexu,“ prohodí a dodává, že se milovali téměř každý den a za jakýchkoli podmínek. To ale s příchodem těhotenství skončilo, protože Magdě už od začátku nebylo dobře.

„Měla jsem hrozné stavy a takové to ranní zvracení se mi bohužel dostavovalo pokaždé, když jsme se s Karlem začali milovat. Ať jsem se sebevíc snažila, po pár minutách mazlení jsem letěla na toaletu a ze sexu nebylo nic.“ Takovou změnu Karel ne­unesl a jednoho večera po dalším nezdařeném pokusu se sebral a odešel z domu. Prý provětrat si hlavu, jinak by z té situace zešílel.

„Od té doby už se mnou nespal a po několika týdnech prasklo, že má milenku,“ ušklíbne se Magdaléna. „Nevím, co mě to napadlo, ale zjistila jsem si, kde bydlí, a jednou večer za ní zašla. Právě tam byl i Karel a vůbec se netvářil provinile, naopak.

Smál se mi, a když jsem ztropila plačtivou scénu, zařval na mě, co prý chci, když já mu nedám. Nejhorší byl konec. Prohlásil totiž: ‚Nemůžeš souložit, tak táhni!‘ a vyhodil mě ze dveří.“

Rozvod a porod
Magdaléna se rovnou sbalila a odstěhovala k matce a následující den zažádala o rozvod. Bylo jí těžko, ale než takového manžela, tak raději žádného. Stres uply­nulých dnů se bohužel podepsal na jejím zdravotním stavu, a tak pár dnů po přestěhování putovala s tvrdnutím dělohy do nemocnice, kde si poležela dva měsíce.

„Netuším, jak se rozvádějí jiní,“ líčí Magda­léna, „ale aby někdo dorazil do soudní síně pár dní před porodem, to se prý ještě nestalo. Když jsem však vylíčila situaci a Karel přidal pár obhroublých poznámek, rozvedli nás natotata.“

Magda s hořkým pousmáním konstatuje, že sice neměla chuť se ke Karlovi vracet, ale jeho jednání u rozvodu ji dorazilo. Vzpomínala na dobu, kdy spolu jen chodili, jak šíleně se milovali... a teď odchází z porodnice do prázdného bytu.

Pokračujte na další stranu!

 

Foto: (Shutterstock)
Jaký je váš názor?