Svatba jako past: Ale moc překvapivá a netradiční!

Přejít na diskuzi
Zamilované páry často promýšlejí svůj velký den dlouho dopředu, aby se nevloudila ani nejmenší chybička. Soňa na tom byla jinak. Soňa se s Vláďou seznámila netradičně – při internetové karetní hře...

Když jí po čtyřech dnech nabídl schůzku, neváhala. „Normálně bych si rande naslepo rozmýšlela, ale má kamarádka Vláďu znala a tvrdila, že je to prima kluk,“ vysvětluje drobná plavovláska. To bylo v říjnu, a v lednu už spolu bydleli.

„Za to může Vlá­ďova maminka,“ směje se Soňa. „Vláďa u mě často přespával a jednou, když jsme byli u jeho rodičů na návštěvě, prohodila, kdy spolu už konečně  budeme bydlet. Vláďa nejdřív řekl, že neví, a pak si najednou sbalil všechny věci.  A bylo to.“

Není divu, že po třech letech společného žití začala Soňa snít o svatbě. Na Vánoce od Vládi dostala zásnubní prsten, ale k ničemu dalšímu se neměl. Do vyprávění se vloží Vláďa: „Samozřejmě jsem plánoval, že se někdy vezmeme, ale nevěděl jsem, jak se na to Soňa dívá, a zatím se mi o tom nech­tělo mluvit. 

Až se jednou Soňa naštvala a prohlásila, že s hovory o svatbě končí, až si ji prý budu chtít vzít, ať jí dám vědět.“ S příchodem jara se ve Vláďovi  něco hnulo a dostal šílený nápad: připraví svatbu v utajení! Jako zaměstnanec internetové televize vymyslel, jak Soňu k oltáři přivést, aniž by pojala tušení, že se vdává.

Líbací soutěž
„Domluvil jsem se v práci, že pro ně mám skvělou reality show, ale musí se mi zaručit, že nikdo nic neprozradí. Soně řeknu, že se na Petříně koná prvomájová soutěž v líbání a žena, která ji vyhraje, se na jeden den stane fotomodelkou svatebních šatů,“ usmívá se šibalsky Vláďa. Soňa byla pro a Vláďa se okamžitě pustil se do tajných příprav na obřad.

Nejtěžší bylo ze Soni vylákat občanský průkaz, ale pod záminkou objednání společné dovolené se mu to podařilo, aniž by Soňa pojla sebemenší podezření. Na úřadě se sice řádně zapotil, když vysvě­tloval, proč nevěsta nepřijde podepsat formuláře osobně, nakonec však všechny formality vyřídil.

Líbání na Petříně proběhlo také v pohodě. U Máchy se na Prv­ního máje vždy sejde spousta zamilovaných, Vláďa jen dodal ‚porotu‘, ze svých kolegů a Soňa se skutečně snažila, takže se ani nedivila, že ‚vyhráli‘ právě oni. Falešní pořadatelé si pak od Soni vzali telefonní číslo a slí­bili jí, že se ozvou, kdy se bude konat focení.

Pokračujte na další stranu!

Foto: (shutterstock.com)
Jaký je váš názor?