Věčné dilema: Práce versus láska! Poznáváte se?

Přejít na diskuzi
Jste příliš zahleděná do své práce a vašeho partnera to už vážně přestává bavit? Určitě nedopusťte tak hořký konec! Žádný, byť sebevětší, pracovní úspěch nestojí za to, abyste zůstala sama. To pak bolí.

Nevíte, kam dřív skočit, a na partnera vám nezbývá mnoho času?

Zvažte své priority a zařiďte si život podle svého!

Problém č. 1
Kvůli práci se míjíte. Když jeden přijde domů, druhý odchází.

Co dělat
I když mu směna začíná v 6 rá­no a vy pracujete až do pozdní­ho odpoledne, nechte mu nějaký milý nebo výzývavý vzkaz a udělejte si tak třikrát týdně čas sejít se ve městě.

A ne, aby­ste pak domluvenou schůzku zrušila!

Co nedělat
Pokud se zdrží v práci, nesnaž­te se za každou cenu zůstat vzhůru a čekat na něj. Ospalé oči, vyčítavý hlas a růžové pyžamo, to není sexy kombinace.

Problém č. 2
Jeden z vás za prací dojíždí. A když se konečně vidíte, jste rádi, že jste rádi a trávíte noci po hotelech místo ve své posteli. Uf.

Co dělat
Využijte výhod hotelů placených firmou a jeďte spolu. Na konci služební cesty si udělejte dovolenou a zakotvěte klidně někde v penzionu. Že tam není nic zajímavého? Tím lépe...

Co nedělat
Nenadávejte mu a nevyčítejte, že se nevidíte. A nepište mu rádobyvzrušující dopisy a své sexuální fantazie, pokud to pro vás není přirozené. Nadělá to víc škody než užitku. Někomu se to může líbit, ale muži si často při čtení připadají jako idioti.

Problém č. 3
Pracujete na úkor osobního života. V práci se činíte až do poslední minuty, pak přijdete domů, sednete k počítači a jedete vesele dál.

Co dělat
Zapněte počítač a předstírejte, že máte práci. Pusťte si tam ale nějaký erotický film. Až začne bědovat, že už zase pracujete, zavolejte ho, ať se jde podívat, a sledujte, jak mu klesne čelist. 

Co nedělat
Nenuďte ho povídáním o práci v posteli před spaním. I když trváte na tom, že musíte pracovat celý den, jediné, o čem byste měli mluvit v posteli, jste vy dva.

Problém č. 4
Jste častěji s kolegyněmi než s ním. Když už nejste v práci, vyrazíte si s kolegyněmi často na skleničku a vrátíte se až pozdě večer.  

Co dělat
Uvědomte si, že když nepůjdete dnes zase pařit, nejspíš nic moc neprošvihnete. Ale když nepůjdete HNED TEĎ domů, mohla byste přijít o nejlepší noc svého života. 

Co nedělat
Netahejte ho na podnikové večírky. Vaše pracovní vtípky a způsob komunikace se mu nemusí líbit. Nejspíš se tam bude nudit a rozhodně vám za takový večer nepoděkuje.

Foto: (sxc.hu)
Jaký je váš názor?