Ovládněte HO tolik, že na jinou prostě nepomyslí!

Přejít na diskuzi
Vezměte milování do vlastní režie a odstartujte žhavou scénu s pracovním názvem Jeho nejžhavější orgasmus. Váš drahý shoří vzrušením...

Neznám chlapíka, který by si stěžoval na moc krátkou milostnou předehru. Pánové si na zahřívací kolo prostě nepotrpí.

„Muž je od přírody naprogramovaný tak, že když něco chce, tak si to rovnou vezme. Když mám hlad, tak přece taky nebudu půl hodiny stepovat okolo stánku s grilovanými kuřaty a nasávat vůni, abych se na jídlo víc těšil. Prostě si nacpu břicho a hotovo,“ vysvětluje můj kamarád Luboš.

A devadesát devět procent mužů by s ním nejspíš souhlasilo. Většina párů bere jako jasnou věc, že mužský erotický motor žádné dlouhé zahřívání nepotřebuje. A tak je sexy žhavení, pokud tedy vůbec nějaké proběhne, zacíleno hlavně na ženu.

Drahý vás hladí, laská a masíruje, aby si vás „nachystal“. A vůbec netuší, že kdybyste chvíli hýčkala vy jeho, zařídila byste mu mnohem delší a výbušnější rozkoš. Celé tajemství spočívá v tom, že když ho pomalu a dlouze vzrušujete, aniž ho přivedete k vyvrcholení, do genitálií se mu nahrne víc krve.

To zvýší citlivost nervových zakončení, která mu tak na oplátku dopřejí nezapomenutelný zážitek. Jestli chcete, aby si váš drahý v posteli užil životní gejzír slasti, vymyslete pro něho předehru, která ho bude bavit. Ještě dnes mu předveďte, o jaké rozkoše se rychlým tahem na branku připravuje. Příště bude o mazlení žadonit.

Dejte mu ochutnat
Možná si myslíte, že má rád, když se vrhnete rovnou na věc. Tentokrát začněte úplně jinak. Dotýkejte se ho, drážděte ho, ale žádnou akci nedotahujte do konce. Důsledek: Váš drahý bude za chvíli tak rozechvělý, jako kdyby seděl v letadle s padákem na zádech a chystal se na volný pád.

Naznačujte, co za chvíli přijde, ale zůstaňte jen u škádlení. Třeba ho položte na záda, klekněte si nad něj na všechny čtyři a jezděte mu bradavkami po hrudi. Vezměte jeho palec do pusy a sajte ho a olizujte stejně jako penis.

Pak přijde hlavní nálož: Začněte mu rukou laskat vnitřní stranu stehen. Pomalu se přesouvejte blíž a blíž k penisu, jednou ho stiskněte v dlani a vraťte se zpátky ke stehnům. Navíc kdykoli se prsty přiblížíte k jeho údu, váš drahý zatají dech – vezmete ho do ruky teď, nebo až za chvíli? Očekávání mu promění krev v bublající svařák.

Jaký je váš názor?