Naučte se ovládat chlapa přes jeho nádobíčko!

Přejít na diskuzi
Ani muži často nevědí, o čem jejich milostný pomocník v kalhotách tajně sní. Poznejte tužby mlčenlivých penisů – o tohle by vás požádaly...

Zapomeňte na vyčpělé triky, kterými pravidelně žhavíte partnerův rozkrok.

Teď objevíte nové svižné techniky, díky kterým vám pod rukama nevyroste pouze něžný úd, ale přímo elektrizující kyj.

Nalaďte se na stejnou vlnu s obsahem trenýrek svého milence a poslechněte si, co by vám pověděl sám penis, kdyby jen uměl mluvit. Uslyšíte od něj přesně tohle: 

„Miluju překvapení.“

I když si váš drahý namlouvá, že už zná všechny hmaty, které v něm rozpoutávají uragány slasti, jeho bandaska touží i po dalších akcích. Předně zajásá nad jakoukoliv neobvyklostí, se kterou se vytasíte. I sebejemnější náhodný dotyk kdekoliv od pasu dolů vystřelí do mozku okamžitě signál, aby zahájil tvrdnoucí a vzpřimovací procesy nadrženého rozstřikovače.

Čím intenzivněji pánevní oblast svého miláčka prokrvíte, o to radostněji nasadí svůj rozkrok do akce. Až půjdete kolem svého vyvoleného, zavaďte mu rukou o milostné nářadí nebo se lehce otřete o jeho hýždě. Do pár vteřin spolu přistanete v posteli.

„Já mám taky klitoris.“

Stejná tkáň, ze které se v době zrání plodu vyvíjí u holčiček nervovými vlákny nabitý klitoris, vystýlá u chlapců hlavičku penisu. Proto je špička přítelova nástroje v trenýrkách úplně stejně citlivá jako váš jazýček slasti.

Pro odpálení rozkoše tak platí stejná zaklínadla. Během přetahování předkožky přes žalud otírejte odhalenou část o svůj klitoris. Vzájemně si odpálíte exploze vzrušení. 

„Chci rozkoš po celém těle.”

Na penis se vrhněte až naposled. Jakmile ho přepnete do pohotovostního režimu, strhne na sebe veškerou pozornost. Nejdřív proto probuďte na těle svého medvěda všechny ostatní nervové senzory. Jakmile se jim rozblikají kontrolky, zaplaví tělo vašeho drahého stejná slast, jaká vzápětí vystřelí do výšky jeho úd.

Dopřejte milenci pomalou čtyřicetiminutovou masáž zad a nohou, pak se dalších deset minut soustřeďte pouze na obličej a teprve po této proceduře se vrhněte na jeho genitál. Orgasmem se bude vzápětí svíjet celý váš chlapík, nejenom jeho spokojený šroubovák.

Jaký je váš názor?