Rozšifrujte mužskou konverzaci a poznáte ho víc!!!

Přejít na diskuzi
Nechápete, proč se vás drahý ptá právě na to či ono? Víme, co se mu honí v hlavě, když o něčem mluví...

 

Prohoďte třeba, že jste nikdy v minulosti neměla o orgasmus nouzi.

Jakmile začne váš divoch vyzvídat, kam ráda vyrážíte za nákupy, zapařit nebo se zrelaxovat, pátrá po věcech, jimiž by vás mohl v budoucnu oslnit. Upustíte-li proto jméno svého oblíbeného obchodu, koktejl klubu nebo pizzerie, můžete tušit, kam s vámi zamíří, až budete mít narozeniny.

Vaši sexuální minulost

Ve skutečnosti vašeho milého vůbec nezajímá, jak jste skotačila s jeho předchůdci a co všechno se jim s vámi na lůžku dařilo. Chce se jen ujistit, že jste s jeho postelovým výkonem spokojená a že s vámi úspěšně drží krok. Pokud toužíte po zlepšení milostných dovedností svého hřebce, prohoďte třeba, že jste nikdy v minulosti neměla o orgasmus nouzi. Uvidíte, jak zvýší nasazení.

Váš poslední vztah

Stačí jediná zmínka o předchozím románku a váš milý okamžitě znejistí. Kdykoliv potom sám zmíní jméno vašeho bývalého, touží prozkoumat, zda po něm náhodou stále nelačníte. V takové situaci raději utečte od tématu. Čím méně toho o svém předchozím partnerovi napovídáte, ať už dobrého, nebo špatného, tím rychleji svého současného milovníka ujistíte, že v hlavě nosíte už jen jeho.

Vaše důvěrnosti

Zbystřete před ostrostřelcem, který si od vás hned na první schůzce nechá odvyprávět trable s rozvodem vašich rodičů nebo všechny možné důvody, proč vám zkrachoval předchozí vztah. Snaží se tak navodit pocit absolutní důvěry, který vás rychleji dopraví do jeho ložnice.

Nechápete, proč se vás drahý ptá právě na to či ono?

Foto: (Shutterstock)
Jaký je váš názor?